Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник КПП AUDI 23.9X40X8 ACM BASLRDX7.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Код запчастини | 12016924B |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
- Ціна: 96 ₴
