
Сальник колінвала 55*68*8 VAG AKC AKF ANK AQF AQG AQH AQJ ARS ARU ASE ASG AUW AUX AVP AWN (вир-во Elring) 690.110
- Готово до відправки
- Код: 690.110
312,48 ₴
+380 (67) 965-88-79
- +380 (66) 476-44-81
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник колінвала 55*68*8.
Фторкаучук. Права нарізь.
З пилозахисним буртом.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 690.110 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 |
| Кросс-номери | 60603436, 11 11 8 604 931, 11 14 2 249 534, 0638196, 5638605, 638 196, 90500805, 93 171 258, 95 43 455, LUF100530, 077 115 147 A |
- Ціна: 312,48 ₴