
Решітка радіатора Фольксваген Пассат Volkswagen Passat B7 USA 2011-2015 (TEMPEST)
- Готово до відправки
- Код: 051 4629 991C
3 349,10 ₴
+380 (67) 965-88-79
- +380 (66) 476-44-81
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Решітка радіатора на Фольксваген Пассат VOLKSWAGEN PASSAT B7 USA випуску 2011-2015 рік.
На американців.
Решітка радіатора чорна з хромованими молдингами.
Подвійні молдинги.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип решітки | Решітка радіатора |
| Вид грат | Решітка |
| Виробник | Tempest |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Код запчастини | 051 4629 991C |
| Кросс-номери | 56D853651A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |
- Ціна: 3 349,10 ₴