
Радіатор охолодження SKODA SUPERB (пр-во Nissens)
- Готово до відправки
- Код: 60497
3 742,54 ₴
+380 (67) 965-88-79
- +380 (66) 476-44-81
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор водяного охолодження SKODA SUPERB (пр-во Nissens).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Код запчастини | 60497 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
- Ціна: 3 742,54 ₴