Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник FRONT AUDI 35X48X10 FPM BAVISLRDX7 (пр-во Corteco) 12010739B
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Код запчастини | 12010739B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
- Ціна: 154 ₴
