Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ролик провідний AUDI, VW (пр.о Ina). Код товару 532 0111 10.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Ролик |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 532 0111 10 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Діаметр | 80 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
- Ціна: 695 ₴
